GDYNIA

Z czym wszystkim kojarzą się Walentynki? Kupidyny ze strzałą amora, romantyczne kolacje, czekoladki. Odpowiedź jest prosta i może być tylko jedna – z miłością. A co innego bardziej niż muzyka wyraża uczucia? Chyba tylko emocje – a gdyby połączyć te dwie rzeczy? Jest ku temu świetna okazja. Po raz kolejny do Gdyni zawita Walentynkowa Gala Disco Polo.

Już 16 lutego w Gdyńskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kazimierza Górskiego 8 w muzyczny sposób spędzimy „święto zakochanych”. Miłość, muzyka i dobra zabawa – to tegoroczny motyw przewodni, tego szczególnego wydarzenia na mapie walentynkowego święta, na którym wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo.

Przypominamy raz jeszcze: Gdynia Arena 16 lutego – startujemy o godzinie 19.00.

Bądźcie z nami i przeżyjcie wyjątkowe chwile z ukochaną osobą przy najlepszych hitach muzyki tanecznej!

KOSZALIN

Muzyka powinna stanowić ważny element naszego życia, ponieważ dzięki niej stajemy się wrażliwsi i lepsi. Bawmy się muzyką, nie zamykajmy się na równe style – projekt DISCO MIX właśnie to nam uświadamia. Przeżyjcie do sami na własne… uszy!

Fenomen disco polo to jego przekaz – prosty i wesoły, który ma zachęcać do zabawy, tańca i flirtu. Twórcy disco przyznają, że próbują też wzbogacać swoje utwory o elementy house czy techno i inspirują się klubowymi utworami lat 90-tych.

Nasz cykl to idealna propozycja dla fanów dobrej zabawy, pierwszy koncert 16 lutego w Gdynia Arena. Później widzimy się 9 Marca w Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie. Róbcie sobie wolne, przyjeżdżajcie i pokażcie, że muzyka łączy pokolenia i style…

– podsumowuje Bartłomiej Karasiewicz z Grupy Arena Sp z.o.o.